Dzień: 2020-02-12

Tygryski dbają o zęby

Więcej o: Tygryski dbają o zęby

Dzieci 5 i 6-letnie odwiedziły Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED, gdzie  w ramach akcji „Szkoła zdrowego uśmiechu Multimed” dowiedziały się co robić by mieć  piękne i zdrowe zęby. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w pogadance na temat zdrowego żywienia oraz zasad higieny zębów. Po świetnej zabawie tylko najodważniejsze dzieci postanowiły usiąść na fotelu stomatologicznym i skontrolować stan swoich ząbków. Gratulujemy odwagi!

Więcej „Tygryski dbają o zęby”

Dziewczynka z zapałkami

Więcej o: Dziewczynka z zapałkami

Nauczyciele wraz z dziećmi z grup przygotowali bajkę o charakterze pantomimy „Dziewczynka z zapałkami”. Na widowni zasiedli rodzice występujących dzieci, trójki grupowe oraz pozostałe dzieci ze wszystkich grup. Bajka wywołała ogromne emocje szczególnie u mam na widowni.

Więcej „Dziewczynka z zapałkami”