Nasi Absolwenci

absolwent Magdalena i Amelia Niemczuk - „Przedszkole nr 5” jest dla mnie jak „powracająca fala”. Uczęszczałam tam jako dziecko w latach 1982-1984 do grupy pani Danuty Sasyn. Z lat przedszkolnych najbardziej pamiętam pyszne kakao i dźwięk pianina. Po 26 latach znowu przekroczyłam próg przedszkola, ale tym razem jako nauczycielka (byłam wychowawczynią grupy 3-4-latków w latach 2010/2012), a razem ze mną moja córka Amelia. Amelka obecnie uczęszcza do grupy pani Basi Popielec i Uli Paprochy i tak jak ja 30 lat temu z wielką ochotą i radością przychodzi do przedszkola.

absolwent Wiktoria Warwasiewicz - byłam w grupie Pani Joli Śmigoń i Pani Eli Wachowicz. Obecnie jestem uczennicą klasy I Zespołu Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu. W przyszłości pragnę rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

absolwent Pamela Szczech - Chodziłam do grupy Pani Bożeny Janickiej i Pani Beaty Babiarz. Następnie do Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu i Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu. Moje zainteresowania to taniec towarzyski. Bardzo kocham swoją młodszą siostrę, którą chętnie się opiekuję. Mam nadzieję, że od przyszłego roku będzie chodziła to mojego przedszkola.

absolwent Ewelina Stolarczyk - Chodziłam do grupy Pani Bożeny Janickiej i Pani Beaty Babiarz. Aktualnie chodzę do Szkoły Podstawowej Nr 6 w Zamościu do klasy IV c. Rozwijam swoje zainteresowania na zajęciach dodatkowych: akrobatyka, plastyka, haft, język angielski.

absolwent Ewelina Dyjak - w latach 1992-1993 uczęszczałam do Przedszkola Nr 5. Moją nauczycielką była Pani Grażyna Ziemiańska. Obecnie wykonuję zawód fryzjerki. Jestem mężatką, mam dwóch synów, którzy swoją edukację rozpoczęli także w tym przedszkolu.

absolwent Kamila Adamczuk - mam 14 lat. Do przedszkola chodziłam w latach 2004/2005. Przedszkole kojarzy mi się z miejscem zabawy ale i nauki. Moją wychowawczynią była Pani Danusia. Aktualnie uczęszczam do Zespołu Szkół nr 2 w Zamościu (Gimnazjum nr 1). Często odwiedzam stare przedszkole, bo nasza szkoła bierze udział w różnego rodzaju akcjach związanych z przedszkolami np: Akcja Miś.Moim hobby jest gra w siatkówkę :)

absolwent Adrian Popielec - Przedszkole nr 5 ukończyłem w 2002 r. Byłem w grupie Pani Joli Śmigoń. Obecnie chodzę do Liceum Ogólnokształcącego nr 3 w Zamościu, jestem w drugiej klasie, na profilu matematyczno-informatycznym. Lubię aktywnie spędzać czas, grać w piłkę nożna, siatkową lub jeździć na rowerze. Sporo czasu również spędzam przed komputerem. Lubię wykonywać sztuczki "magiczne" zarówno karciane, jak i innych rodzaje trików, umiem żonglować. Interesują mnie elektronika i informatyka, nowe gadżety i ciekawe programy komputerowe. Dobrze posługuję się językiem angielskim i niemieckim.

absolwent Julia Bondyra - absolwentka Przedszkola Miejskiego Nr 5 w Zamościu. Wiek - 11 lat, uczęszczam do Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zamościu oraz do Szkoły języków obcych BACALARUS. Moje hobby to śpiew.

absolwent Aleksandra Muda - absolwentka Przedszkola Miejskiego Nr 5 w Zamościu. Wiek - 11 lat, uczęszczam do Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zamościu, a także do Szkoły Muzycznej YAMAHA oraz do Szkoły języków obcych BACALARUS. Moje hobby to fotografia.

absolwent Paula Śmigoń - do przedszkola uczęszczałam w latach 1997-2000. Obecnie jestem uczennicą klasy maturalnej III LO w Zamościu. Już w przedszkolu zaczęłam uczyć się języka angielskiego, którego naukę kontynuuję w klasie językowej. Pobyt w przedszkolu wspominam bardzo mile. Kojarzy mi się ono z beztroską, radością i przyjaźniami, które trwają do tej pory.