Dzień: 2019-11-03

Bajka „O wiewiórce Łupiskórce”

Więcej o: Bajka „O wiewiórce Łupiskórce”

Po uroczystości Pasowania na przedszkolaka dzieci wraz z rodzicami mieli możliwość wspólnego obejrzenia przygotowanego przez panie teatrzyku pt. ,,O wiewiórce Łupiskórce”, która nie była zbyt miła dla swoich sąsiadów – misia, zajączka i wróbelków. Nie potrafiła dzielić się, pomagać innym, a na dodatek oszukała przyjaciół, nie mówiąc prawdy. Zachowała się jak mały chytrusek, chowając smakołyki tylko dla siebie. Przedstawienie pokazało jak ważne w życiu są dobre relacje z sąsiadami oraz takie wartości jak: dobro, prawda i przyjaźń.

Więcej „Bajka „O wiewiórce Łupiskórce””

Pasowanie na przedszkolaka „Smerfy”

Więcej o: Pasowanie na przedszkolaka „Smerfy”

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w naszym przedszkolu odbyła się 31 października. Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci z grupy „Smerfów”. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Więcej „Pasowanie na przedszkolaka „Smerfy””