Jesteś tutaj:

Bajka „O wiewiórce Łupiskórce”

Powiększ obraz

Po uroczystości Pasowania na przedszkolaka dzieci wraz z rodzicami mieli możliwość wspólnego obejrzenia przygotowanego przez panie teatrzyku pt. ,,O wiewiórce Łupiskórce”, która nie była zbyt miła dla swoich sąsiadów – misia, zajączka i wróbelków. Nie potrafiła dzielić się, pomagać innym, a na dodatek oszukała przyjaciół, nie mówiąc prawdy. Zachowała się jak mały chytrusek, chowając smakołyki tylko dla siebie. Przedstawienie pokazało jak ważne w życiu są dobre relacje z sąsiadami oraz takie wartości jak: dobro, prawda i przyjaźń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do góry

istanbul Evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat depolama