Jesteś tutaj:

Spotkanie ze strażakiem „Biedronki”

Powiększ obraz

W grupie VI „Biedronki” odbyło się spotkanie z zawodowym strażakiem. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca strażaka,jak niebezpieczny jest ogień oraz jak trudna i zagrażająca życiu jest praca strażaka podczas gaszenia pożaru. Dzieci miały okazję zobaczyć ubranie i wyposażenie strażaka obowiązujące podczas wyjazdu na akcję. Na zakończenie spotkania strażak przypomniał także o zasadach bezpieczeństwa w domu, zakazie używania przez dzieci zapałek, włączania kuchenki gazowej i elektrycznej, samodzielnego używania urządzeń elektrycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do góry


istanbul Evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat depolama