Dzień: 2019-11-25

Szwedzki stół

Więcej o: Szwedzki stół

W środę na śniadanie wprowadzony został w naszym przedszkolu tzw. „szwedzki stół”. Dzieci miały do wyboru: warzywa, sery, wędliny. Komponowanie kanapek uczy samodzielności, umiejętności dokonywania wyboru, przełamywania niechęci do spożywania niektórych potraw. Dzieciom bardzo podobał się taki sposób podawania posiłku, oprócz „tworzenia” własnych pysznych kanapek,  dostarczane są różnorodne i wartościowe dla zdrowia składniki które powinny  znaleźć się w codziennej diecie.

Więcej „Szwedzki stół”

Motylki w szkole

Więcej o: Motylki w szkole

Dzieci z grupy 5 również skorzystały z uprzejmości nauczycieli klas 1-3