Jesteś tutaj:

OGŁOSZENIE!!!

Powiększ obraz

SZANOWNI  RODZICE

         W związku z decyzją Prezydenta Miasta Zamość, podyktowaną decyzją MEN wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa od 12 do 25 marca 2020r funkcjonowanie placówek oświatowych zostaje ograniczone na obszarze całego kraju. W wyjątkowych sytuacjach w dn. 12 i 13 marca do przedszkola mogą zgłosić się tylko te dzieci, których rodzice nie są w stanie zapewnić na 2 dni opieki i nie wykazują żadnych oznak chorobowych np. katar, kaszel. Od poniedziałku 16 marca 2020r przedszkole jest nieczynne dla wszystkich dzieci. W tym czasie będzie prowadzona dezynfekcja pomieszczeń.Rodzicom  dzieci w wieku do 8 lat, przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej ZUS.

Do góry

istanbul Evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat depolama