Jesteś tutaj:

REKRUTACJA

SZANOWNI RODZICE

Przypominamy, iż mają Państwo obowiązek złożyć deklarację kontynuacji uczęszczania dziecka do przedszkola w dniach 23 – 27 marca 2020 roku. Deklaracje będzie można pobrać ze strony internetowej http://www.nabor.pcss.pl/zamosc/ lub www.przedszkolak5.zam.pl w/w terminie. Niezłożenie deklaracji w terminie, oznacza konieczność ponownego przystąpienia do procesu rekrutacji.

W związku z zawieszeniem działalności szkół i przedszkoli, wynikającym z zagrożenia rozprzestrzenienia się koronawirusa, proponujemy wykorzystać następujące możliwości: 

1. przesyłanie zdjęć lub skanów podpisanych deklaracji na adres e-mail pm5zamosc@onet.pl

2. w sytuacji, kiedy rodzic nie ma możliwości przesłania zdjęcia lub skanu podpisanej deklaracji, prosimy o kontakt telefoniczny z przedszkolem w celu ustnego potwierdzenia – 84 638 49 15. Uzupełnienie i dostarczenie do właściwej jednostki dokumentów w wersji papierowej nastąpi po unormowaniu się sytuacji epidemicznej w kraju.

Grażyna Ziemiańska

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 5 w Zamościu

Do góry


istanbul Evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat depolama