Jesteś tutaj:

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

Powiększ obraz

Z przyjemnością informuję, że konkurs plastyczny „Żyj z przyrodą w zgodzie” został zakończony 27.04.2020r. Celem konkursu było rozwijanie uczuć estetycznych poprzez wyrabianie wrażliwości na piękno przyrody. Konkurs adresowany był do wszystkich dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Uczestnicy konkursu wykonali bardzo interesujące i przepiękne prace, za które otrzymali dyplomy.  Rodzice otrzymali podziękowania za wkład wniesiony w przygotowanie dzieci do udziału w konkursie.

Dziękuję wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Szczególnie podziękowania należą się artystom, bez których zaangażowania konkurs z pewnością by się nie odbył.

Zapraszamy do następnych edycji naszych konkursów.

Beata Babiarz

Do góry


istanbul Evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat depolama