Jesteś tutaj:

OGŁOSZENIE

Powiększ obraz

Szanowni Rodzice

wyniki rekrutacji będą przekazywane i publikowane również zdalnie

            W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, o których mowa w art. 158 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe, wyniki postępowania rekrutacyjnego w formie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych  oraz przyjętych i nieprzyjętych będą podane do publicznej wiadomości również na stronie internetowej  przedszkola pm5zamosc@onet.pl (§ 11b.  rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej  z dnia  25 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U z 2020r. poz. 530).

Terminy publikacji list:

  1. listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych – 19 maja 2020 r. godz.1200
  2. listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych – 10 czerwca 2020 r. godz. 1200

Grażyna Ziemiańska

 Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 5 w Zamościu

Do góry


istanbul Evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat depolama