Jesteś tutaj:

VEOLIADA 2020

Powiększ obraz

Drodzy Rodzice!

Trwająca od kilku miesięcy izolacja spowodowana pandemią wirusa SARS-CoV-2 to nie tylko ograniczone możliwości aktywnego spędzania czasu. Z powodu zawieszonych wydarzeń sportowych, to także mniej okazji do wspólnego przeżywania sportowych emocji. Choć Igrzyska Olimpijskie w Tokio w tym roku się nie odbędą, emocji na pewno nie zabraknie wśród przedszkolaków.

Miasto Zamość we współpracy z Grupą Veolia w Polsce, przygotowało wakacyjne wyzwanie dla najmłodszych – Veoliadę, Olimpiadę Przedszkolaków on-line.

W czasie sportowej przygody, maskotka SAV Junior – lisek SAVuś, wprowadzi dzieci do świata dyscyplin olimpijskich. Jednocześnie, nasza placówka ma możliwość wzięcia udziału w konkursie. Na trzy zwycięskie przedszkola z każdego z dziesięciu miast, czekają nagrody o wartości 500 zł dla pierwszego miejsca oraz 250 zł dla drugiego i trzeciego miejsca. Indywidualne nagrody – spersonalizowane koszulki z SAVusiem mogą zdobyć również dzieci w dodatkowym, mini-konkursie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

Do góry

istanbul Evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat depolama