11 listopada!

Szanowni Państwo we wtorek 10.11 w naszym przedszkolu tradycyjnie odbędzie się uroczystość z okazji Dnia Niepodległości. W związku z tym prosimy aby dzieci na ten dzień przyniosły do przedszkola:

Grupa I „Smerfy” – dziewczynki i chłopców prosimy o strój galowy, czyli białe bluzeczki, rajstopy i ciemne spodnie, spódniczki.

Grupa II „Krasnoludki” – dziewczynki – białe bluzeczki i rajstopki, chłopcy – strój galowy, biała koszula, ciemne spodnie.

Grupa III „Żabki” – dziewczynki – białe bluzeczki i rajstopki, chłopcy – strój galowy, biała koszula, ciemne spodnie.

Grupa IV „Tygryski” – dziewczynki – białe bluzeczki i rajstopki, chłopcy – strój galowy, biała koszula, ciemne spodnie.

Grupa V „Motylki” – dziewczynki – białe rajstopki, chłopcy – strój galowy, biała koszula, ciemne spodnie.

Grupa VI „Biedronki” – dziewczynki – białe rajstopki, chłopcy – strój galowy, biała koszula, ciemne spodnie.

DZIĘKUJEMY BARDZO!