Dzień: 2020-12-11

Więcej o: Konkurs

Zachęcamy wszystkich Państwa wraz z dziećmi do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem: „Elektryczne śmieci to nie problem” organizowanego wspólnie z AURAEKO. Wystarczy poruszyć wodze wyobraźni i wykonać pracę, której głównym bohaterem będzie Czerwony Pojemnik oraz konieczność właściwej utylizacji zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii z wykorzystaniem czerwonych pojemników.

Więcej „Konkurs”

Nasze osiągnięcia.

Więcej o: Nasze osiągnięcia.

Z wielką przyjemnością dzielimy się z Państwem sukcesami naszych dzieci w konkursach:

Kubuś Misiura zdobył wyróżnienie w konkursie plastycznym „Mój przyjaciel pies” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 7 w Zamościu.

Oraz Lenka Chmiel która również zdobyła wyróżnienie w konkursie „Podziel się sobą, zostań rodziną zastępczą”.

Serdecznie Gratulujemy!!!

Więcej „Nasze osiągnięcia.”