Jesteś tutaj:

Konkurs

Powiększ obraz

Zachęcamy wszystkich Państwa wraz z dziećmi do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem: „Elektryczne śmieci to nie problem” organizowanego wspólnie z AURAEKO. Wystarczy poruszyć wodze wyobraźni i wykonać pracę, której głównym bohaterem będzie Czerwony Pojemnik oraz konieczność właściwej utylizacji zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii z wykorzystaniem czerwonych pojemników.

W jakiej formie?

  • przedszkolaki oraz uczniowie klas 0-3: przedstawienie czerwonego pojemnika na elektryczne śmieci w dowolnej formie graficznej np. rysunek, wyklejanka, wycinanka itp.  Praca może być w dowolnym formacie (A3, A4, A5).

Co jest warunkiem uczestnictwa w Konkursie?

podsiadanie miejsca zamieszkania  w Zamościu, które należy wskazać podczas logowania do Platformy edukacyjnej wybierając AURAEKO. Na zwycięzców czekają karty podarunkowe od 200 do 1000 zł! Konkurs trwa do 15.12.2020. Czekamy na zgłoszenia pod adresem e-mail: konkurs@szkolnecentrumrecyklingu.pl  lub pod adresem: ul. Częstochowska 4, 26-065 Micigózd z dopiskiem na kopercie „Konkurs: Elektryczne śmieci w moim mieście – AURAEKO. Do zgłoszenia należy dołączyć zgodę rodziców/opiekunów na udział w konkursie.

Do góry

istanbul Evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat depolama