Szanowni Państwo zbliża się Święto Babci i Dziadzia, z tej okazji jak co roku dzieci szykują występy i niespodzianki jednak niestety w tym roku nie możemy zaprosić gości do przedszkola. Ale nie znaczy to że nie pokażemy naszych umiejętności:) występy nagramy i udostępnimy Państwu, w związku z tym prosimy o przyniesienie do przedszkola DO ŚRODY:

Gr 1 Smerfy: Dziewczynki – białe rajstopy, Chłopcy – strój galowy, ciemne spodnie i koszula.

Gr 2 Krasnoludki: Dziewczynki – białe rajstopy, Chłopcy – białe koszule i ciemne spodnie.

Gr 3 Żabki: Dziewczynki – białe bluzki i białe rajstopy, Chłopcy – biała koszula, ciemne spodnie.

Gr 4 Tygryski: Dziewczynki – białe bluzki i białe rajstopy, Chłopcy – biała koszula i ciemne spodnie.

Gr 5 Motylki: Dziewczynki – białe bluzki i białe rajstopy, Chłopcy – biała koszula i ciemne spodnie.

Gr 6 Biedronki: Dziewczynki – białe rajstopy, Chłopcy – biała koszula i ciemne spodnie.

Dziękujemy bardzo:*