Dzień: 2021-01-27

BAL KARNAWAŁOWY U ŻABEK

Więcej o: BAL KARNAWAŁOWY U ŻABEK

Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno! Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

Więcej „BAL KARNAWAŁOWY U ŻABEK”

BAL KARNAWAŁOWY U TYGRYSKÓW

Więcej o: BAL KARNAWAŁOWY U TYGRYSKÓW

Więcej „BAL KARNAWAŁOWY U TYGRYSKÓW”

BAL KARNAWAŁOWY U MOTYLKÓW

Więcej o: BAL KARNAWAŁOWY U MOTYLKÓW

Więcej „BAL KARNAWAŁOWY U MOTYLKÓW”

BAL KARNAWAŁOWY U SMERFIKÓW I KRASNOLUDKÓW

Więcej o: BAL KARNAWAŁOWY U SMERFIKÓW I KRASNOLUDKÓW

Więcej „BAL KARNAWAŁOWY U SMERFIKÓW I KRASNOLUDKÓW”

Dzień Babci i Dziadzia

Więcej o: Dzień Babci i Dziadzia

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”
Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola przygotowały występy dla swoich bliskich.

Więcej „Dzień Babci i Dziadzia”

BAL KARNAWAŁOWY U BIEDRONEK

Więcej o: BAL KARNAWAŁOWY U BIEDRONEK

Więcej „BAL KARNAWAŁOWY U BIEDRONEK”