Dzień: 2021-06-09

Wystawa „Sławni Polacy”

Więcej o: Wystawa „Sławni Polacy”

W maju, w holu przedszkolnym została zorganizowana wystawa upamiętniająca Polaków, którzy zasłynęli nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Wystawa nosiła tytuł „Sławni Polacy”. Kopernik, Chopin, Curie-Skłodowska – to tylko niektóre nazwiska, które zostały dzieciom przybliżone podczas tej ekspozycji.

Więcej „Wystawa „Sławni Polacy””

QUIZ MATEMATYCZNY

Więcej o: QUIZ MATEMATYCZNY

W grupie Motylki i Tygryski został zorganizowany wewnątrzgrupowy quiz matwmatyczny pod hasłem „Jestem matematykiem”. Zadania w quizie zostały przygotowane na podstawie programu E. Gruszczyk-Kolczyńskiej „Dziecięca matematyka”, który jest realizowany w naszej placówce. W quizie wzięły udział dzieci 6 letnie, które wykazały się swoimi umiejętnościami w zakresie orientacji przestrzennej, przeliczania, dodawania i odejmowania.

Więcej „QUIZ MATEMATYCZNY”

Rekrutacja uzupełniająca

Więcej o: Rekrutacja uzupełniająca

Szanowni Państwo!

Informujemy, iż rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2021/2022 odbędzie się od 14 czerwca 2021 tylko do Przedszkola Miejskiego Nr 15!