Dzień: 2021-10-04

Karetka w przedszkolu cz. 2

Więcej o: Karetka w przedszkolu cz. 2

04 października na naszym przedszkolnym placu zabaw ponownie pojawiła się karetka pogotowia. Dzieci z grup Smerfy i Krasnoludki mogły obejrzeć wnętrze karetki oraz poznać sprzęt medyczny ratujący ludzkie życie. Ratownicy Medyczni przypomnieli przedszkolakom zasady bezpieczeństwa oraz numery telefonów alarmowych. To była bardzo interesująca lekcja dla wszystkich.

Więcej „Karetka w przedszkolu cz. 2”

Szanowni Państwo!

Podczas zebrania Rady Rodziców w dniu 29.09 powstała inicjatywa dobrowolnych wpłat w wysokości 20zł, lub innych kwot według uznania rodziców, w celu zebrania funduszy na projektor (rzutnik). Posiadanie kolejnego projektora umożliwi codzienne wykorzystywanie pomocy multimedialnych podczas zajęć, co wpłynie na ich atrakcyjność.

Wpłat można dokonywać u Pani Intendentki do końca października.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie inicjatywy.