Mikołaj u Smerfów i Żabek

,,Siedzę cichuteńko, patrzę na okienko,
poruszyły się zasłonki!
Chyba już go widzę! Chyba już go słyszę,
zabrzęczały jego sanek dzwonki!
Dzyń, dzyń, dzyń – Mikołaju Święty!
Dzyń, dzyń, dzyń – przynieś nam prezenty!” /sł. Maria Tomaszewska/

6 grudnia to szczególna data w niejednym kalendarzu, gdyż na całym świecie odwiedza dzieci św. Mikołaj. Mikołajki w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie wszystkie grupy. Od kilku dni słychać było w korytarzach przedszkolnych wesoły śpiew wychowanków przy dźwięcznych nutach radosnych piosenek. Gorące podziękowanie składamy świętemu Mikołajowi, że pomimo natłoku pracy nie zapomniał o naszych przedszkolakach… Znów będziemy oczekiwać ponownej Jego wizyty w przedszkolu za rok, już w 2022 roku. Do zobaczenia!