Jesteś tutaj:

Rok: 2022

Konkurs plastyczny „Nasze urocze Roztocze”

Więcej o: Konkurs plastyczny „Nasze urocze Roztocze”

Szanowni Państwo,

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Nasze urocze Roztocze” na najpiękniejszą pracę plastyczną, który jest dedykowany dzieciom w wieku przedszkolnym. Konkurs rozpoczyna się w dniu 20 lipca 2022 r. Rozstrzygnięcie i rozdanie nagród nastąpi podczas 7. Festiwalu Żywności wolnej od GMO prosto od rolnika, który odbędzie się na Rynku Wielkim w Zamościu. W załączeniu zamieszczamy plakat oraz regulamin konkursu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej „Konkurs plastyczny „Nasze urocze Roztocze””

Motylki w Mini Zoo

Więcej o: Motylki w Mini Zoo

14 czerwca grupa Motylki wybrała się na wycieczkę do Interaktywnego Mini Zoo. Dzieci miały możliwość bliżej poznać świat życia zwierząt, mogli do nich wejść, zaprzyjaźnić się, nakarmić i pogłaskać. Na zakończenie dzieci świetnie się bawiły w sali zabaw oraz na podłodze interaktywnej. Było wspaniale!

Więcej „Motylki w Mini Zoo”

Żabki w MDK

Więcej o: Żabki w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu zaprosił wychowanków zamojskich przedszkoli na Dzień Otwarty placówki. Dzieci z naszego przedszkola miały okazję zobaczyć, jak ciekawie spędzają czas dzieci w MDK-u, jakie mają zajęcia. Poznaliśmy instruktorów i mieliśmy możliwość uczestniczenia w warsztatach tanecznych oraz szachowych. To był wspaniały dzień.

Więcej „Żabki w MDK”

Dzień Papieski

Więcej o: Dzień Papieski

Stowarzyszenie Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu pod hasłem „DZIEŃ PAPIESKI”, które odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamościa.

Więcej „Dzień Papieski”

Biedronki w MDK

Więcej o: Biedronki w MDK

Więcej „Biedronki w MDK”