Dzień: 2022-05-16

Wycieczka Tygrysków i Motylków do Krainy Zabaw AZYL cz. 2

Więcej o: Wycieczka Tygrysków i Motylków do Krainy Zabaw AZYL cz. 2

13 maja 2022 roku  dzieci z grup Tygryski i Motylki odwiedzili Krainę Zabawy „ Azyl” w Kolonii Sitno. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności, orientacji przestrzennej. Po przybyciu na miejsce  rozrywki,  dzieci najpierw wzięły udział w warsztatach plastycznych. Następnie  rywalizowały na torze przeszkód. Dużym powodzeniem cieszyły  się zabawy na  huśtawkach, hamakach  i zjeżdżalni.  Skoki na trampolinie też przypadły do gustu naszym dzieciom, jednak największym zainteresowaniem cieszyła się tyrolka – 40 metrowa zjeżdżalnia na linie, która była oblegana do samego końca wycieczki. To był udany dzień. Pogoda dopisała, podobnie jak humory. Nikt się nie nudził, zaś rozmaite atrakcje skierowane do dzieci stanowiły niezapomnianą rozrywkę.  Dzieci bardzo radośnie spędziły czas w gronie przyjaciół biorąc  aktywny udział w zabawach ruchowych  i  sprawnościowych.

Więcej „Wycieczka Tygrysków i Motylków do Krainy Zabaw AZYL cz. 2”

Wycieczka Tygrysków i Motylków do Krainy Zabaw AZYL cz. 1

Więcej o: Wycieczka Tygrysków i Motylków do Krainy Zabaw AZYL cz. 1

Więcej „Wycieczka Tygrysków i Motylków do Krainy Zabaw AZYL cz. 1”