Dzień: 2022-06-01

Dzień Dziecka u Motylków

Więcej o: Dzień Dziecka u Motylków

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były tańce, zabawy, pyszny podwieczorek, zamek dmuchany, kolorowe dmuchańce, bramka do strzelania i wiele innych niespodzianek. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Więcej „Dzień Dziecka u Motylków”

Dzień Dziecka u Biedronek

Więcej o: Dzień Dziecka u Biedronek

Więcej „Dzień Dziecka u Biedronek”