Dzień: 2022-09-28

Dzień Jabłka u Biedronek

Więcej o: Dzień Jabłka u Biedronek

W środę 28 września 2022 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Jabłka. W tym dniu dzieci poznawały właściwości jabłek, powody, dla których warto je jeść, a także sposoby wykorzystania w jadłospisie. Nie zabrakło również najważniejszego, czyli degustacji jabłek, dzieci delektowały się ich smakiem.

Więcej „Dzień Jabłka u Biedronek”

Dzień Jabłka u Żabek

Więcej o: Dzień Jabłka u Żabek

Grupa Żabek obchodzi dziś święto jabłka, zachęcamy wszystkich do spożywania jabłek i ich przetworów jako źródła witamin. Dzieci bawiły się ilustrując ruchem treść piosenek o sadzie i owocach tam rosnących, rozwiązywały zagadki, poznawały budowę jabłka oraz utrwalały jego wygląd w pracy plastycznej.

Więcej „Dzień Jabłka u Żabek”