Dzień: 2022-10-25

Dzień Kundelka u Smerfów

Więcej o: Dzień Kundelka u Smerfów

25 października w grupie Smerfów obchodziliśmy Dzień Kundelka. Dzieci dowiedziały się jakie są rasy psów, opowiedziały kto mieszka razem z psem w domu oraz jak mają ich przyjaciele na imię. Nie zabrakło również zabaw ruchowych oraz pracy plastycznej pt. „Pies najlepszym przyjacielem człowieka”.

Więcej „Dzień Kundelka u Smerfów”

Dzień Kundelka u Motylków

Więcej o: Dzień Kundelka u Motylków

Dzieci z grupy Motylki z radością świętowały Dzień Kundelka. Podczas zajęć dowiedziały się, czym różnią się psy rasowe od kundelków, jak się opiekować pieskiem. Dzieci wysłuchały bajki o „Smutasku”, której bohaterem był piesek. Chętnie uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych. Tego dnia dzieci poszerzyły swoją wiedzę o świecie zwierząt.

Więcej „Dzień Kundelka u Motylków”

Spektakl w ZDK Motylki

Więcej o: Spektakl w ZDK Motylki

W dniu 24.10.2022 dzieci z grupy V „Motylki” wybrały się do Zamojskiego Domu Kultury, aby obejrzeć spektakl pt. „Szalone bajeczki z Dziadunia Teczki” na podstawie wierszy J. Brzechwy i J. Tuwima. Muzyka, rekwizyty i dekoracja skupiły dużą uwagę dzieci. Podczas spektaklu dzieci same głośno odpowiadały na zadawane im pytania. Na koniec wszystkie dzieci razem z aktorami zaśpiewały piosenkę „Fantazja”. Radość dzieci była ogromna.

Więcej „Spektakl w ZDK Motylki”