Dzień: 2022-11-09

Wyjście na cmentarz Motylki

Więcej o: Wyjście na cmentarz Motylki

Dzieci z grupy „Motylki” odwiedziły pobliski cmentarz, aby zapalić znicze przy Pomniku Dzieci Zamojszczyzny oraz na grobach poległych żołnierzy. Wszystkie dzieci wiedziały, jak należy się zachować w takim miejscu. To było ważne wydarzenie wychowania obywatelskiego i patriotycznego.

Więcej „Wyjście na cmentarz Motylki”

„Jesienne zabawy” w grupie Motylków – warsztaty z rodzicami

Więcej o: „Jesienne zabawy” w grupie Motylków – warsztaty z rodzicami

„Jesienne zabawy” – warsztaty z udziałem rodziców i dzieci przebiegały w radosnej atmosferze. Uczestnicy brali udział w różnych aktywnościach: rozwiązywali zagadki o tematyce jesiennej, uczestniczyli w różnych zabawach ruchowych. Wykonali również prace plastyczne z wykorzystaniem materiałów przyrodniczych. Serdecznie dziękujemy rodzicom za aktywne zaangażowanie w życie grupy.

Więcej „„Jesienne zabawy” w grupie Motylków – warsztaty z rodzicami”