Dzień: 2022-11-10

Góra Grosza

Więcej o: Góra Grosza

Akcja „Góra Grosza”. Nasze przedszkole ponownie przystępuje do akcji ” Góra Grosza”. Jest to akcja o charakterze dobroczynnym, a jej głównym celem jest zebranie środków na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym. Przekazane przez Was monety to pomoc dla bardzo wielu dzieci. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i udział w akcji.

Więcej „Góra Grosza”

Fotorelacja z Dnia 11 Listopada w Naszym Przedszkolu

Więcej o: Fotorelacja z Dnia 11 Listopada w Naszym Przedszkolu

Jest takie miejsce na mapie świata- Polska!
To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! „

Dziś w  Przedszkolu Miejskim Nr 5 w Zamościu świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka.
10 listopada bieżącego roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca  odzyskanie niepodległości. Przedszkolaki ze wszystkich grup wspólnie odśpiewały hymn Polski oraz przygotowały piękne tańce, piosenki i wiersze.

Więcej „Fotorelacja z Dnia 11 Listopada w Naszym Przedszkolu”