Jesteś tutaj:

„Przyjaciele Zippiego” – u Biedronek

Powiększ obraz

W grupie Biedronek realizowany jest program „Przyjaciele Zippiego”, jest to międzynarodowy program promocji zdrowia psychicznego, który kształtuje i rozwija umiejętności psychospołeczne u małych dzieci w wieku 5-8 lat. Uczy różnych sposobów radzenia sobie z trudnościami i wykorzystywania nabytych umiejętności w codziennym życiu oraz doskonali relacje dzieci z innymi ludźmi. Nie koncentruje się on na dzieciach z konkretnymi problemami czy trudnościami, ale promuje zdrowie emocjonalne wszystkich małych dzieci. Program prowadzony jest przez Panią logopedę, pedagog specjalną Magdalenę Dębską-Walkowiak.

Do góry

istanbul Evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat depolama