Żabki świątecznie

Boże Narodzenie to wyjątkowy okres – pełen uśmiechów, ciepłych słów, wzruszeń i świątecznych zapachów. Uroczysty nastrój jest także odczuwalny w przedszkolu. Dzieci chętnie opowiadają o przygotowaniach, których są świadkami w domu. Grupa III „Żabki”zaprosiła swoich rodzicow na spotkanie integracyjne , podczas którego przedszkolaki miały możliwość po raz pierwszy wystąpić przed publicznością . Wiele radości zarówno dzieciom jak i rodzicom sprawiło wykonanie „EKO- bombki” z różnorodnych materiałów zgromadzonych w sali przedszkolnej. Miłym akcentem za który serdecznie dziękujemy okazał się poczęstunek w formie pierniczków iświątecznie udekorowanych ciasteczek.