Rok: 2023

„Opowieść wigilijna” – bajka pracownicy – dzieciom.

Więcej o: „Opowieść wigilijna” – bajka pracownicy – dzieciom.

W dniu 21.12 pracownicy Przedszkola Miejskiego Nr 5 przedstawiły wszystkim grupom wiekowym spektakl pt. „Opowieść wigilijna”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały przedstawienie, a na koniec wspólnie z dorosłymi zatańczyły taniec „Bałwanek” oraz „Wesołych Świąt”. To był wesoły i magiczny czas dla całego przedszkola.

Więcej „„Opowieść wigilijna” – bajka pracownicy – dzieciom.”

Jasełka i warsztaty świąteczne u Motylków

Więcej o: Jasełka i warsztaty świąteczne u Motylków

Uroczystość Jasełek od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu. W tym roku również postanowiłyśmy w grupie Motylków przeprowadzić tę uroczystość, integrując dom rodzinny i przedszkole, wprowadzając nastrój świąteczny oraz pokazując rodzicom umiejętność prezentowania swoich umiejętności teatralnych przed najbliższymi. W drugiej części spotkania dzieci wraz z rodzicami przygotowały bombki choinkowe metodą decoupage.

Więcej „Jasełka i warsztaty świąteczne u Motylków”

Wycieczka grup Krasnoludki i Motylki

Więcej o: Wycieczka grup Krasnoludki i Motylki

15.12 grupy Krasnoludki i Smerfy wyjechały na wycieczkę do Archipelagu Roztocze na spotkanie z Mikołajem:) W programie dzieci zwiedzały Empirię w świątecznym wystroju, odwiedziły Pokój przywracania grzeczności, spotkały się ze Świętym Mikołajem, a na zakończenie w fabryce słodyczy – dekorowały pierniki. To była niezapomniana przygoda.

Więcej „Wycieczka grup Krasnoludki i Motylki”