Muzealny Dzień Babci i Dziadka

Szanowni Państwo!
W niedzielę 22 stycznia 2023 r., z okazji Dnia Babci i Dziadka zapraszamy dzieci w asyście swoich Dziadków na wyjątkowe spotkanie „Modnie od stóp do głów” prowadzone przy nowej wystawie czasowej „Za Polskę i sprawiedliwość społeczną…”.

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił 2023 Rokiem Aleksandry Piłsudskiej, w uznaniu jej wybitnej działalności niepodległościowej i społecznej. Na zajęciach poznamy bliżej epokę w której dorastała młoda Aleksandra. Gość specjalny spotkania – Dominika Lipska z Stowarzyszenie Turystyka z Pasją przybliży nam obowiązujące wtedy trendy. Zobaczymy, co królowało w modzie damskiej i męskiej tego okresu!

Chęć uczestnictwa w zajęciach należy zgłosić pod nr. tel. 606 845 759 w godzinach 8:00-16:00 lub mailowo na adres: edukacja@muzeumarsenal.pl

Dodatkowe informacje:

• termin: 22.01.2023, godz. 14:00
  • miejsce: spotykamy się na piętrze zamojskiego Arsenału
  • koszt zajęć: 10 zł. od uczestnika (dzieci), Dziadkowie bezpłatnie
  • ilość miejsc ograniczona, zajęcia trwają ok. 90 min.