Jesteś tutaj:

Program „Skąd się biorą produkty ekologiczne”

Powiększ obraz

„Skąd się biorą produkty ekologiczne” to ogólnopolski program edukacyjny dla przedszkoli opracowany wspólnie z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem programu jest kształtowanie prozdrowotnych nawyków wśród dzieci poprzez promocję zbilansowanej i urozmaiconej diety, niskoprzetworzonej, ekologicznej żywności oraz właściwych nawyków w zakresie higieny. W tym roku już po raz kolejny będziemy realizować ten program w 2 grupach przedszkolnych: w Tygryskach i Biedronkach od 20 do 24 marca.

Wspólnie z dziećmi możecie Państwo zapoznać się z filmem animowanym: „Skąd się biorą produkty ekologiczne”

Zachęcamy wszystkich rodziców do obejrzenia prezentacji w formie webinarium dla rodziców „Jak prowadzić dziecko ku zdrowiu?”

Do góry

istanbul Evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat depolama