Jesteś tutaj:

1,2,3 Maja

Powiększ obraz

Dzień Flagi i Święto Konstytucji 3 Maja

Wszyscy doskonale wiemy, jak ważne jest poczucie przynależności do grupy społecznej, najbliższej rodziny, kraju w którym żyjemy. Miesiąc maj dostarcza nam możliwości do kształtowania postaw szacunku do historii naszego kraju, symboli narodowych, rozbudzania tożsamości narodowej. W piątek  28 kwietnia dzieci ze wszystkich grup wiekowych uczciły te wyjątkowe dla każdego Polaka Święta, przygotowały krótką prezentację artystyczną. W postawie na baczność cała społeczność zaśpiewała Mazurka Dąbrowskiego – Hymn Polski. Symbole narodowe – jak Flaga biało-czerwona, godło Polski z Białym orłem w koronie na czerwonej tarczy, to symbole podkreślające charakter, niezależność i dumę wszystkich Polaków. Każdy przedszkolak wie, że to one jednoczyły Polaków w trudnych historycznych chwilach w kraju i poza granicami.

Do góry

istanbul Evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat depolama