Jesteś tutaj:

Dzień Niewidomych u Motylków

Powiększ obraz

W dniu 18.11 pani Pedagog przeprowadziła w grupie Motylków zajęcia z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Niewidomych. Celem tych zajęć było przypomnienie, że osoby niewidome i słabowidzące są obecne w naszym życiu i uczestniczą w nim na równi z osobami pełnosprawnymi, miały na celu wprowadzenie dzieci w świat zmysłów, udział w ćwiczeniach bazujących na wyłączeniu zmysłu wzroku, ćwiczenie orientacji przestrzennej  oraz refleksję nad sytuacją osób niewidomych w społeczeństwie. Przedszkolaki wiedzą, że niewidomi widzą świat przez dotyk i wyobraźnię. Wiedzą też, że czytanie i pisanie ułatwia im pismo Braille’a. Dziękujemy Pani Madzi za bardzo atrakcyjne zajęcia.

Do góry

istanbul Evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat depolama