Jesteś tutaj:

„Majsterkowo” – grupa Motylki

Powiększ obraz

11 czerwca przedszkolaki z gr 5 uczestniczyły w warsztatach Majsterkowo organizowanych przez sklep budowlany Castorama. Głównym celem warsztatów było rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększenie wiedzy i świadomości ekologicznej. Z pomocą wykwalifikowanej pracownicy Castoramy, pani Beatki dzieci własnoręcznie skonstruowały drewniane skrzynki na swoje drobiazgi. Po zapoznaniu z zasadami bezpieczeństwa przedszkolaki z pełnym zaangażowaniem przybijały gwoździe i łączyły drewniane elementy. Wszyscy swoje prace wykonali bardzo starannie, samodzielnie podpisali i ozdobili według własnego pomysłu. Po złożeniu skrzynek dzieci posadziły kwiatki. Zajęcia odbyły się w miłej atmosferze, sprawiły dzieciom dużo radości i dumy z własnych dokonań.

Do góry

istanbul Evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat depolama