Omówiliśmy także schemat mycia rąk, który później wszystkie przedszkolaki zastosowały w praktyce. Każde z dzieci samodzielnie i zgodnie z instrukcją umyło swoje ręce.
Światowy Dzień Mycia Rąk dostarczył dzieciom wielu wrażeń oraz pokazał jak ważne jest mycie rąk szczególnie po skorzystaniu z toalety
, po powrocie z podwórka
, po kontakcie ze zwierzątkiem
, przed jedzeniem
.
Mamy nadzieję, że od dziś dzieci w naszym przedszkolu będą mieć czyste, lśniące i pachnące mydłem ręce!










