Przedszkolaki z grupy „Krasnoludki” jak co roku zadbały o to, aby ich skrzydlaci przyjaciele podczas zimy nie byli głodni. 
Dokarmiając ptaki, dzieci zbliżają się do nich, uczą się odpowiedzialności, pobudzają swoje zainteresowania, uwrażliwiają na przyrodę, a także zyskują poczucie, iż robią coś dobrego !









