Dziś nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość Teatr Profilaktyczny Edukacja i Animacja „Magik” z przedstawieniem „Śnieżynka w krainie emocji”! 
Razem ze Śnieżynką wyruszyliśmy w podróż do niezwykłej krainy, gdzie uczyliśmy się rozpoznawać i nazywać to, co czujemy w serduszkach.
Było mnóstwo śmiechu, odrobina smutku, a przede wszystkim wielkie odkrycie – każda emocja jest nam potrzebna! 
Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem pomagały bohaterce odnaleźć drogę do krainy radości. To była lekcja wrażliwości, której długo nie zapomnimy. 













