Dziś dzieci z grupy Tygryski
oraz Żabki
postanowiły… odczarować zimę!
Podczas zajęć sensorycznych zamieniliśmy się w małych odkrywców i artystów 

Eksperymentowaliśmy ze śniegiem – barwiliśmy go kolorową wodą, obserwowaliśmy zmiany, mieszaliśmy barwy i świetnie się przy tym bawiliśmy. Było mnóstwo radości, śmiechu i zimowej magii 
Takie zajęcia:
To był dzień pełen kolorów, eksperymentów i dziecięcej ciekawości 














