Mali patrioci z grupy Motylków! 

Dzisiejsze zajęcia otwarte w grupie „Motylki” upłynęły pod znakiem biało-czerwonych barw! 

Naszym głównym celem było kształtowanie postaw obywatelskich i rozbudzanie miłości do ojczyzny już od najmłodszych lat.
Co działo się u Motylków?
Nie zabrakło też radosnych zabaw ruchowych przy muzyce, które wywołały mnóstwo uśmiechów! 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za obecność, wspólną zabawę i wspieranie naszych małych patriotów. To był wyjątkowy czas!














