Jesteś tutaj:

Dzień Bezpiecznego Internetu

Powiększ obraz

Dzień Bezpiecznego Internetu w przedszkolu był pełen fascynujących i pouczających aktywności, które przybliżyły dzieciom ważność do zdrowego korzystania z zasobów sieci internetowej. Przedszkolaki wiedzą, że mogą korzystać z zasobów Internetu jedynie za zgodą i pod nadzorem osób dorosłych. W naszym przedszkolu Internet wykorzystuje się między innymi jako źródło wiedzy, muzyki i innych pozytywnych treści. Aby urozmaicić ten dzień i zachęcić dzieci do aktywności fizycznej zorganizowano zabawy ruchowe, które dodatkowo utrwalały przekaz dotyczący bezpiecznego korzystania z Internetu. Jedną z atrakcji dnia było pokonywanie sieci z włóczki, którą dzieci same utworzyły. Ta zabawa nie tylko rozwijała ich zdolności ruchowe, ale również symbolizowała koncept bezpiecznego przemieszczania się w sieci internetowej. Dzień Bezpiecznego Internetu w przedszkolu był nie tylko edukacyjny, ale również pełen zabawy, co sprawiło, że dzieci z dużym entuzjazmem uczestniczyły we wszystkich aktywnościach.

Do góry

istanbul Evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat depolama