Jesteś tutaj:

Galaktyka w słoiku u Żabek

Powiększ obraz

W tym tygodniu grupa III realizowała  tematy związane z Kosmosem. W ramach innowacji „Sensoplastyka” grupa Żabek stworzyła „Galaktykę w słoiku”.
Podczas zajęć dzieci rozwijały kreatywność poprzez tworzenie kosmicznych krajobrazów, mogły zaobserwować w jaki sposób  różne barwniki reagują z wodą oraz jakie kolory powstają w wyniku mieszania barw. Dodatkowo, „Galaktyka w słoiku” jest świetnym ćwiczeniem kształtowania umiejętności manualnych podczas wkładania warstw waty oraz precyzyjnego wlewania zabarwionej wody.
Zajęcia sensoplastyczne są idealnym przykładem jak proste materiały mogą zostać przekształcone w niesamowite dzieła sztuki.

Do góry

istanbul Evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat depolama