Jesteś tutaj:

OGŁOSZENIE

Powiększ obraz

DRODZY RODZICE

            Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 5 w Zamościu informuje, iż  w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, na podstawie  §18 pkt.2  Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U z 2002 poz. 69 z póź zm.), za zgodą organu prowadzącego, decyzją Dyrektora Przedszkola Miejskiego Nr 5 w Zamościu zostaje zawieszona działalność  placówki w okresie od 11.05.2020 r. do 22.05.2020 r.

            Jednocześnie informuję, że  w okresie  zawieszenia działalności przedszkola na mocy decyzji dyrektora, za zgodą organu prowadzącego nauczyciele nadal prowadzą zajęcia przy wykorzystaniu metod i technik kształcenia na odległość.

Grażyna Ziemiańska

Do góry


istanbul Evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat depolama