Jesteś tutaj:

Wycieczka do Azylu „Tygryski”

Powiększ obraz

30 maja 2023 roku  dzieci z grup „Biedronki” i „Tygryski” odwiedziły  Krainę Zabawy „ Azyl” ’w Kolonii Sitno. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności, orientacji przestrzennej. Po przybyciu na miejsce  rozrywki,  dzieci najpierw wzięły udział w warsztatach plastycznych. Następnie  rywalizowały na torze przeszkód,  ćwiczyły również  celność  strzelając  z łuku do tarczy. Dużym powodzeniem cieszyły  się zabawy na  huśtawkach, hamakach  i zjeżdżalni.  Skoki na trampolinie też przypadły do gustu naszym dzieciom, jednak największym zainteresowaniem cieszyła się tyrolka – 40 metrowa zjeżdżalnia na linie. To był udany dzień. Pogoda dopisała, podobnie jak humory. Nikt się nie nudził, zaś rozmaite atrakcje skierowane do dzieci stanowiły niezapomnianą rozrywkę.  Dzieci bardzo radośnie spędziły czas biorąc  aktywny udział w zabawach ruchowych  i  sprawnościowych

Do góry

istanbul Evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat depolama