Biedronki i Tygryski w szkole

27 października przedszkolaki z grupy Tygryski i Biedronki odwiedziły Szkołę Podstawową nr 4 w Zamościu. Celem naszej wizyty było bliższe poznanie szkoły oraz obejrzenie inscenizacji słowno- muzycznej w wykonaniu uczniów pt. „Jedz owoce i warzywa”.
Wycieczkę w szkole rozpoczęliśmy od obejrzenia najważniejszych pomieszczeń szkolnych. Zobaczyliśmy, jak wyglądają sale do których uczęszczają uczniowie klas I – III, świetlicę ,sala gimnastyczna, bibliotekę oraz czytelnię . W sali lekcyjnej uczniowie klasy II pokazali nam jak wyglądają ich przybory szkolne oraz książki i zeszyty ćwiczeń. Uczniowie klasy II przywitali nas piosenką o  owocach i warzywach. Na auli szkolnej razem z innymi uczniami szkoły obejrzeliśmy piękne występy dzieci oraz próbowaliśmy owocowych szaszłyków.
Dzieci bardzo zadowolone, pełne wrażeń wróciły do przedszkola.