Dzień: 2023-10-17

Laureaci konkursu

Więcej o: Laureaci konkursu

Przedstawiamy laureatów konkursu plastycznego „U progu kariery” zorganizowanego przez Zamojski Dom Kultury. Julia Zezula, Hanna Babicz, Małgorzata Gwóźdź oraz Aleksandra Ziemiańska. Gratulujemy! Prace nagrodzone można podziwiać na wystawie na holu ZDK.

Więcej „Laureaci konkursu”

Więcej o: Dzień Edukacji Narodowej

17 października w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie emerytowanych nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi Przedszkola Miejskiego Nr 5 w Zamościu. To spotkanie było znakomitą okazją do wyjścia z domu, spotkania z dawnymi znajomymi i dzielenia się wspomnieniami ze wspólnej pracy. Bardzo miłym akcentem spotkania był występ artystyczny przygotowany przez grupę Biedronek i Krasnoludków. Po występie dzieci wręczyły gościom własnoręcznie wykonane prezenty. Część artystyczna została nagrodzona gromkimi brawami, a zaproszone Panie wręczyły artystom słodkie upominki. Uroczystość przebiegała w sympatycznej atmosferze. Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że takie spotkania są dla nich bardzo ważne i życzą sobie, aby częściej się spotykać w takim gronie.

Więcej „Dzień Edukacji Narodowej”