Dzień: 2020-11-27

Więcej o: Andrzejki

27 listopada w naszym przedszkolu odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci w pięknych strojach tańczyły przy dźwiękach znanych i lubianych piosenek. Tego dnia przedszkolaki poznały zwyczaje andrzejkowe oraz wróżby. Zabawa była doskonała!

Więcej „Andrzejki”

Więcej o: Dzień Pluszowego Misia

Miękki, puchaty, z klapniętym uszkiem czy wielkimi oczkami. 25 listopada przypada przesympatyczne święto – Światowy Dzień Pluszowego Misia. Trudno zaprzeczyć, że pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, jedyna przytulanka na otarcie łez i ukochana „podusia” do snu. Jak co roku również w naszym przedszkolu obchodziliśmy hucznie jego święto!!!

Więcej „Dzień Pluszowego Misia”