Dzień: 2020-11-05

Pasowanie na przedszkolaka!

Więcej o: Pasowanie na przedszkolaka!

„Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Serdecznie gratulujemy!

Więcej „Pasowanie na przedszkolaka!”

Więcej o: Dzień Postaci z Bajek
Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek przedszkolaki wzięły udział w zabawach wymagających wykazania się znajomością treści bajek, tych znanych i mniej znanych, m.in. dzieci rozwiązywały zagadki, rozpoznawały bajkę po rekwizycie oraz po przeczytaniu fragmentu książki. Były muzyczne zgadywanki bajkowe, zabawy ruchowe oraz prezentacja dziecięcych bajkowych przebrań. Dzieci bardzo dobrze znają bajki i świetnie radziły sobie z zadaniami.
Więcej „Dzień Postaci z Bajek”

11 listopada!

Więcej o: 11 listopada!

Szanowni Państwo we wtorek 10.11 w naszym przedszkolu tradycyjnie odbędzie się uroczystość z okazji Dnia Niepodległości. W związku z tym prosimy aby dzieci na ten dzień przyniosły do przedszkola:

Grupa I „Smerfy” – dziewczynki i chłopców prosimy o strój galowy, czyli białe bluzeczki, rajstopy i ciemne spodnie, spódniczki.

Grupa II „Krasnoludki” – dziewczynki – białe bluzeczki i rajstopki, chłopcy – strój galowy, biała koszula, ciemne spodnie.

Grupa III „Żabki” – dziewczynki – białe bluzeczki i rajstopki, chłopcy – strój galowy, biała koszula, ciemne spodnie.

Grupa IV „Tygryski” – dziewczynki – białe bluzeczki i rajstopki, chłopcy – strój galowy, biała koszula, ciemne spodnie.

Grupa V „Motylki” – dziewczynki – białe rajstopki, chłopcy – strój galowy, biała koszula, ciemne spodnie.

Grupa VI „Biedronki” – dziewczynki – białe rajstopki, chłopcy – strój galowy, biała koszula, ciemne spodnie.

DZIĘKUJEMY BARDZO!