Dzień: 2022-01-30

Tablica interaktywna u Smerfów

Więcej o: Tablica interaktywna u Smerfów

Smerfy otrzymały tablicę interaktywną. Dzielnie wykonują różne zadania i ćwiczenia z jej wykorzystaniem.

Praca z tablicą interaktywną w naszym przedszkolu jest odpowiedzią na intensywny rozwój społeczeństwa informacyjnego oraz wprowadza nową jakość do naszego przedszkola. Tablica interaktywna uatrakcyjnia część zajęć z dziećmi. Jest ciekawym dodatkiem edukacyjnym, wprowadzającym nowoczesność do pracy z dziećmi. Najważniejszą z zalet korzystania ze sprzętu multimedialnego jest stymulowanie rozwoju intelektualnego dzieci. Rozwija się spostrzegawczość i logiczne myślenie, kształtuje pomysłowość i wyobraźnia, dziecko ćwiczy pamięć i koncentrację. Korzystając z zasobów programu możemy wspierać rozwój umiejętności matematycznych dzieci, kształtować zdolności rozróżniania kolorów, kształtów, liczb, wielkości i kierunków. Jest to pomoc dydaktyczna, która ukierunkowuje dziecko na: celowe i efektywne wykorzystywanie zdobyczy współczesnych osiągnięć technologicznych.

Więcej „Tablica interaktywna u Smerfów”

Dzień Babci i Dziadzia u Krasnoludków

Więcej o: Dzień Babci i Dziadzia u Krasnoludków

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, każda grupa przygotowała tańce, piosenki oraz przedstawienia z okazji ich święta.

Więcej „Dzień Babci i Dziadzia u Krasnoludków”