Dzień: 2022-03-21

Pierwszy Dzień Wiosny u Motylków

Więcej o: Pierwszy Dzień Wiosny u Motylków

21 marca 2022 roku dzieci z przedszkola uroczyście powitały wiosnę. W tym dniu przedszkolaki zebrały się, aby wspólnie świętować „Powitanie wiosny”. W tym dniu w strojach obowiązywały wiosenne barwy, a przede wszystkim kolor zielony. Dzieci piosenkami, zabawami, konkursami oraz wspólnym tańcem przywitały najpiękniejszą porę roku – Wiosnę.

Więcej „Pierwszy Dzień Wiosny u Motylków”

Pierwszy Dzień Wiosny u Tygrysków

Więcej o: Pierwszy Dzień Wiosny u Tygrysków

Więcej „Pierwszy Dzień Wiosny u Tygrysków”