Dzień: 2023-11-23

„Jesienne nastroje” – koncert w wykonaniu Tygrysków i Motylków

Więcej o: „Jesienne nastroje” – koncert w wykonaniu Tygrysków i Motylków

Grupy Tygryski i Motylki zaprezentowały montaż słowno – muzyczny „Jesienne nastroje” dla dzieci młodszych oraz rodziców i bliskich. Dzieci miały możliwość wyrażania ekspresji twórczej – śpiewały, tańczyły, recytowały, przedstawiały zabawy rytmiczne, muzyczne używając przyborów mając przy tym ogrom radości. Wielkie brawa za odwagę.

Więcej „„Jesienne nastroje” – koncert w wykonaniu Tygrysków i Motylków”

Biedronki w Galerii Twierdza

Więcej o: Biedronki w Galerii Twierdza

22 listopada przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego Nr 5 w Zamościu z grupy Biedronki były na warsztatach edukacyjnych ” Bezpiecznie po Twierdzy”. Dzieci dowiedziały się jak należy zachować się podczas alarmu pożarowego w galerii handlowej, co robić, jeżeli zgubimy się podczas zakupów .Przedszkolaki ponadto zwiedzały zakamarku Galerii i oglądały pomieszczenia monitoringu .Dzieci miały okazję spróbować swoich sił jako operator kamery i nauczyły się obsługiwać krótkofalówkę.

Więcej „Biedronki w Galerii Twierdza”